O nás

Naším cílem je pomoci lokálním firmám k prosperitě pomocí kvalitního finančního řízení. Kvalitní a spolehlivé účetnictví je toho naprostým základem. Na základě našich zkušeností se domníváme, že české firmy mají skvělé výrobky a služby na mezinárodní úrovni. Systém finančního řízení je ale často nedostatečný ve srovnání se zahraniční konkurencí, což brání dlouhodobému rozvoji firmy.

Jsme malý tým, jehož jádro a vedení tvoří:

  • Ekonom a daňový poradce s mnohaletými zkušenostmi s přímým finančním řízením menších firem, a to jak obchodních, tak výrobních. Zkušenosti v e-commerce a v mezinárodním manažerském poradenství (Evropa a Blízký východ)
  • Senior účetní s mnohaletou praxí v oblasti klientského účetnictví. Orientace ve mzdové i daňové problematice. Zkušenost s prací na auditech.

Byli jsme osloveni Asociací pro elektronickou komerci (APEK) o přednášku, jak využít účetnictví jako informační zdroj pro řízení firmy. Členové APEK mohou přednášku shlédnout ze záznamu zde:

V minulosti jsme byli rovněž osloveni pořadateli konference pro e-commerce ShopCamp o příspěvek formou přednášky na finanční téma. V případě zájmu si můžete přednášky prohlédnout níže.

Provozovatel webu: Ambera s.r.o., IČ 08791783, Spisová značka: C 325080 vedená u Městského soudu v Praze, sídlo Třebohostická 564/9, Strašnice, 100 00 Praha 10